פתחת עסק חדש? עומד לעבור למשרד גדול יותר? עומד לפתוח חנות? – אם ענית כן לאחת השאלות, עליך לבדוק אם יש לך רשת תקשורת אשר תוכל לענות על הצרכים של העסק (עמדות עבודה, קופה רושמת, טלפוניה, מצלמות אבטחה וכדומה).

ב – PCTIP, נוכל ללוות אותך משלב התכנון הראשוני ועד שלבי ההקמה של רשת תקשורת חדשה, מתקדמת ואפקטיבית לצרכים שלך. לייעוץ ראשוני, התקשר עכשיו ל – 072-3927889 ונשמח לייעץ לך, ללא כל התחייבות מצידך.

הקמת רשתות תקשורת בחיפה

הקמת רשתות תקשורת בחיפה

הקמת רשתות תקשורת הן הכרחיות לתפעול השוטף של העסק. רשת התקשורת מאפשרת להלביש עליה את מערכות המחשוב הנדרשים לעסק, מערכות הטלפוניה ושלל המערכות המקשרות בין העובדים (מדפסות, שרתי דואר וקבצים).

הטכנאים של PCTIP מתמחים בתכנון ארכיטקטורה מלאה לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. הניסיון המצטבר שלנו מאפשר לנו לתת מענה לכל פרויקט, קטן וגדול כאחד.
השלבים העיקריים להקמת רשת תקשורת הם:

  • אפיון ראשוני – השלב הבסיסי ביותר הוא אפיון ראשוני של צרכי הלקוח, ביקור באתר הלקוח (On-Site) והצגת תכנון גרפי מפורט של תשתית התקשורת המיועדת ללקוח.
  • אספקת הציוד ההיקפי – לאחר אישור האפיון הראשוני, הצוות של PCTIP ירכוש עבורך את הציוד המתקדם, המאובטח והאידיאלי לצרכים שלך. באפשרותינו לספק לך מחשבים, מסכים, טלפוניה, מדפסות, שרתים (קבצים, דואר, גיבוי וכדומה), ארונות, כבלים, מצלמות אבטחה או כל ציוד אחר שנדרש לביצוע הפרויקט.
  • הקמת רשת התקשורת – במקביל לרכישת הציוד ההיקפי, אנו מתחילים בהקמת רשת התקשורת בצורה פיזית (התקנת ארונות, חיווט, שקעים וכדומה) ובהגדרות התוכנה הרלוונטיות.
  • בדיקת תקינות רשת התקשורת – בסיום ההקמה, נבצע בדיקת תקינות מלאה, בדיקת עומסים אשר מבטיחה את שרידות רשת התקשורת בתפוקה מקסימלית ועוד.

בנוסף, נוכל לספק לך שירותי גיבוי, שחזור ומחשוב ענן מתקדמים לעסקים. כמו כן, במידת הצורך הטכנאים של PCTIP יוכלו לעמוד לרשותך לתיקון תקלות עתידיות בבית הלקוח או בצורה מרוחקת על ידי תוכנות השתלטות מרחוק (Help-Desk).

שירותי ההקמה של PCTIP ניתנים באזור חיפה והקריות, נשר, טירת הכרמל, עתלית, עכו, נהריה וכל שאר הישובים הסמוכים.

לקבלת פרטים נוספים על הקמת רשתות תקשורת בחיפה והסביבה, צור עימנו קשר ב – 072-3927889 ונשמח לעמוד לרשותך וללוות אותך בהתאמה, שדרוג או הקמת רשתות מחשבים ותקשורת מתקדמות, מותאמות אישית ואפקטיביות.