בעולם הטכנולוגי של היום, רשתות מחשבים באות לידי ביטוי לא רק בארגונים בעלי עשרות ומאות עמדות עבודה, אלא גם בחנות השכונתית ברחוב אשר מעוניינת לתפעל את הקופה או במשרדים קטנים-בינוניים אשר זקוקים לרשת מחשבים מקומית לעובדי המשרד.

ב – PCTIP, תוכל למצוא טכנאי רשתות מחשבים אשר מעניק שירות בחיפה והקריות, עתלית, טירת הכרמל, נשר, טבעון, עכו, נהריה והישובים הסמוכים. לקבלת שירות מהיר, התקשר עכשיו ל – 072-3927889 וטכנאי רשתות מחשבים מוסמך ישמח לעזור לך.

טכנאי רשתות מחשבים בחיפה

טכנאי רשתות מחשבים בחיפה

טכנאי רשתות מחשבים נדרש החל משלב הייעוץ הראשוני באתר הלקוח (On-Site) ועד שלבי הקמת התשתית והתחזוקה השוטפת. הפתרונות המרכזיים שנוכל להעניק לך הם:

  • ייעוץ ותכנון רשתות מחשבים – במידה ואתה זקוק לתשתית מחשוב חדשה למשרד חדש, שדרוג או התקנת ארונות תקשורת, טכנאי רשתות מחשבים מטעם PCTIP יגיע עד אליך, יבין את צרכי העסק ויתכנן עבור רשת מחשבים אשר תענה על הצרכים שלך.
  • הקמת רשתות מחשבים – לאחר אישור התכנון הראשוני, נחל בתהליך הקמת רשת המחשבים והתקשורת בבית העסק. הקמת רשת המחשבים מתבצעת בהתאמה אישית (Custom Made Solution) על פי דרישת הלקוח. הקמת רשת המחשוב כוללת התקנת ארונות תקשורת, פאנלים, נקודות חשמל וכדומה. ב – PCTIP מתמחים בהקמת "תשתית אחודה" אשר מאפשרת שימוש בכל אמצעי תקשורת (מחשבים, טלפונים, פקסים, מצלמות אבטחה, מערכות בקרה וכדומה) בצורה קלה, מהירה ופשוטה.
  • תחזוקת רשתות מחשבים לעסקים – במידת הצורך, באפשרותינו לספק שירותי תחזוקה מלאים, בכל שעה במהלך היממה, על ידי טכנאי רשתות מחשבים מוסמך. לא משנה מה גודל התקלה, הטכנאים המוסמכים של PCTIP יוכלו לפתור אותה עם שימוש בציוד המתקדם ביותר.

PCTIP מנוהלת על ידי טכנאי רשתות מחשבים מוסמך, אמין ומקצועי אשר יוכל ללוות אותך בכל השלבים בצורה המהירה, האפקטיבית והטובה ביותר. כל הטכנאים של PCTIP שמים את הצרכים הייחודים של כל לקוח בראש סדר העדיפויות כך שנוכל לספק לך את השירות הטוב ביותר.

אזורי השירות של הטכנאים של PCTIP הם חיפה והקריות, נשר, עתלית, טירת הכרמל, עכו, נהריה והישובים הסמוכים. לקבלת שירות מטכנאי רשתות מחשבים, התקשר עכשיו ל – 072-3927889 ונשמח לעזור לך!