אם אתה מעוניין לאבטח את בית העסק שלך בצורה מלאה, לדעת בכל רגע מי מבקר בו ולהיות ב – 100% שליטה – אתה חייב להתקין מצלמות אבטחה אשר יקנו לך שקט נפשי, שליטה ובטחון מלא.

ב – PCTIP תוכל לקבל שירותי התאמה, התקנה ושירות למגוון רחב של מצלמות אבטחה באזור חיפה והקריות, עתלית, נשר, עכו ונהריה. התקשר עכשיו ל – 072-3927889 והטכנאים של PCTIP יגיע עד אליך!

מצלמות אבטחה בחיפה

למה חשוב להתקין מצלמות אבטחה בעסק?

ישנן סיבות רבות להתקנת מצלמות אבטחה בעסקים, חנויות ומשרדים בחיפה והסביבה. הנה הסיבות הנפוצות ביותר:

  • שקט נפשי – כ – 80% מהלקוחות שלנו מדווחים כי התקנת מצלמות אבטחה נתנו להם תחושת ביטחון, אבטחה והרבה מאוד שקט נפשי. אם אתה חרד לגורל בית העסק, מצלמת אבטחה פשוטה יכולה להפיג את החששות בכל יום ובכל שעה שתבחר.
  • הרתעה אפקטיבית – גנבים, פורצים ושודדים אשר מזהים מצלמות אבטחה בבית העסק, מעדיף לדלג על פניו לעסק הבא שאינו השקיע ומיגן את עצמו.
  • מעקב אחר עובדים – אם יש לך חשש כי העובדים בעסק גונבים או מעלימים עין, תוכל להתקין מצלמות אבטחה גלויות וסמויות אשר ינטרו את פעילות העובדים. לפי מחקרים, עובד שמזהה מצלמות אבטחה מבין שעוקבים אחריו (גם אם אף אחד לא צופה בפועל במצלמה) וכתוצאה מכך הוא גם מתנהג בהתאם (תפוקת העובד עולה, כמות ההפסקות יורדת, העובדים אינם מתפתים לגניבות מזדמנות וכדומה).
  • הוזלה בעלויות הביטוח העסקי – חברות וסוכני ביטוח אשר מציעים פוליסות ביטוח לעסקים מחייבים את בעל העסק להגן עליו בצורה הטובה ביותר. התקנת מצלמות אבטחה ואזעקה בבית העסק יכולים להוזיל את עלויות הביטוח השוטפות בצורה משמעותית.
  • השקעה בבי העסק – מצלמות אבטחה הן השקעה בבית העסק אשר מחזירה את עצמה כהוצאה מוכרת ובמהלך השימוש כאמצעי הגנה על בית העסק.

ב – PCTIP תוכל למצוא טכנאים מקצועיים, אמינים ומיומנים במתן שירותי התקנה, הקמת תשתיות ותחזוקת מצלמות אבטחה בחיפה והקריות, נשר, טירת הכרמל, עתלית, עכו, נהריה והישובים הסמוכים.

לקבלת פרטים נוספים על מצלמות אבטחה בחיפה והסביבה, התקשר עכשיו ל – 072-3927889 ואחד מהטכנאים של PCTIP יגיע עד אליך, ללא כל התחייבות מצידך!