כיום, העסק שלך תלוי ברשת המחשבים הרבה יותר ממה שאתה חושב, כל תקלה קטנה יכולה להשפיע בצורה ישירה על שורת הרווחים ועל התפוקה של העסק שלך.

ב – PCTIP תוכל לקבל שירותי תחזוקה מלאים לכלל המחשבים בעסק. התקשר עכשיו ל – 072-3927889 לקבלת פרטים נוספים על שירותי תחזוקת מחשבים בחיפה והקריות.

תחזוקת מחשבים בחיפה

תחזוקת מחשבים בחיפה

ב – PCTIP תוכל ליהנות מצוות טכנאים מוסמכים, מיומנים ובעלי ניסיון רב שנים בתחזוקה וטיפול בתקלות שוטפות. תחזוקת רשת המחשוב העסקית, יכולה להתבצע ב – 2 שיטות עיקריות:

  1. תחזוקה מקומית באתר הלקוח – טכנאי מוסמך יגיע עד אליך, יטפל בבעיה או בשדרוג החומרה/תוכנה בצורה המקצועית, המהירה והטובה ביותר. שדרוגי חומרה/תוכנה יכולים להתבצע לפני או לאחר שעות העבודה, כך שזמני ההשבתה של הרשת לא יפגעו בפעילות השוטפת של העסק.
  2. פתרון תקלות מרחוק – לעיתים, ישנן תקלות תוכנה אשר ניתנות לפתירה בצורה מרוחקת על ידי השתלטות על המחשב התקול מרחוק. בצורה זו, העסק יכול לחזור לפעילות בצורה מהירה במיוחד, מבלי לחכות לטכנאי שיגיע למקום, יאבחן ויפתור את הבעיה. כמו כן, מבחינה כלכלית, פתרון תקלות מרחוק, היא אופציה מעולה לחיסכון בעלויות התחזוקה השוטפות.

ב – PCTIP, תוכל לקבל מענה מקיף, מלא וכולל לכל בעיות המחשוב בעסק שלך. הצוות המקצועי של PCTIP כולל טכנאים, מנהלי רשתות ותקשורת בעלי עשרות שנות ניסיון מצטבר, הסמכות מתאימות ותודעת שירות מעולה.

אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ב – 072-3927889 ולקבל שקט נפשי וידיעה שרשת המחשוב שלך יציבה, איתנה ופועלת מסביב לשעון בצורה האופטימלית ביותר.