בעשור האחרון, יותר ויותר רואי חשבון בישראל עוברים בצורה הדרגתית למערכות מחשוב מתקדמות, חכמות ומאורגנות יותר.

הניירת המשרדית עוברת לענן, הקשר והעדכונים השונים מול קהל הלקוחות במשרד מתבצעים במקביל גם בצורה פרונטלית וגם בערוצים הדיגיטליים שונים.

במאמר זה אסקור את שירותי המחשוב המתקדמים בענן אשר עומדים לרשות רואי חשבון ויועצי מס בישראל.

מערכות מחשוב בענן לרואי חשבון ויועצי מס בישראל

לפי חוקי מס הכנסה, כל פנקי החשבונות של הלקוחות דורשים אחסון לתקופה של 7 שנים אחורה. מצב זה מוביל לכך שברוב המשרדים בישראל, וזה לא משנה אם אתה רואה חשבון בפתח תקווה, תל אביב או בקרית שמונה, חלק מן הנדל"ן היקר מוקצה לאחסון מאות קלסרים של לקוחות המשרד.

שירותי מחשוב לרואי חשבון

ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת לכל רואה חשבון לבצע מהפכה דיגיטלית ממשית אשר בסופו של דבר משתקפת בדו"חות ובמאזנים התפעוליים של המשרד.

בין מערכות המחשוב הנפוצות ניתן למצוא:

  • גיבוי בענן – פתרונות גיבוי בענן מאפשרות לצוות המשרד לשמור את המסמכים בצורה מקוונת ובצורה זו לחסוך את עלויות האחסון היקרות. העלות של פתרונות גיבוי בענן לרואי חשבון היא זניחה וניתנת להתאמה אישית עבור כל משרד רו"ח.
  • תחנות עבודה בענן – תחנות עבודה בענן מאפשרות לרואה החשבון לעסוק בעבודה המשרדית מבלי לדאוג לעדכוני תוכנה, חומרה או כל דבר טכנולוגי אחר. כל עובד במשרד יכול לגשת לתחנת העבודה האישית שלו מכל מקום בעולם בצורה מהירה וקלה. תחנות עבודה בענן פוטרות אותך מהצורך לרכוש, לתחזק ולעדכן את ציוד המחשוב במשרד.
  • שרתים וירטואלים (VPS) בענן – בעבר, בכל משרד רואה חשבון היתה תשתית מחשוב מקומית אשר דרשה הקמת רשת מקומית, רכישה ותחזוקה של שרתי תקשורת, דואר ונתונים. בשנים האחרונות, המעבר לשרתים וירטואלים (VPS) בענן מאפשר עבודה בטוחה, התאוששות מאסון (DRP) והבטחת הרציפות העסקית של המשרד.

טכנולוגיית הענן מאפשרת לך לקבל גישה לנתוני המשרד מכל מקום בעולם ולהתנהל בצורה מהירה, מאובטחת וטובה הרבה יותר.

לסיכום, במידה ואתה רואה חשבון אשר שואף להתקדם, להשתפר ולשפר ביצועים בכל שנה – המעבר לענן הוא טבעי. לקבלת פרטים נוספים על שירותי מחשוב בענן לרואי חשבון, צור עימנו קשר ב – 072-3927889 ונשמח לעמוד לרשותך.