כיום, כמעט כל עמוד אינטרנט מכיל לפחות תמונת אווירה אחת אשר מייצג בצורה ויזואלית את התוכן הכתוב בעמוד.

אם אתה מקים אתר חדש לעסק שלך, עליך להצטייד בתמונות ייחודיות, מרהיבות וטובות אשר ייצגו את העסק שלך בכבוד.

למה כדאי לקנות תמונות לאתר ממאגר מקצועי?

באופן כללי, ההמלצה שלי היא תמיד לרכוש את התמונות שאתה משתמש בהם ממאגרי תמונות מקצועיים, הסיבות לכך הן:

  • זכויות יוצרים – רכישת בנק תמונות ממאגר מקצועי מאפשר לך להגן על העסק מפני תביעות אשר קשורות לזכויות יוצרים. נכון להיום, הפיצוי על הפרה בודדת (תמונה, איור או סרטון וידאו) יכול להגיע לעד 100,000 ₪ ללא הוכחת נזק.
  • היצע – מאגרי תמונות בתשלום מאפשרים לך לחפש ולאתר תמונות, איורים וסרטוני וידאו במהירות בלי לבזבז זמן עבודה יקר.
  • מיתוג – לרוב, מאגרי תמונות בתשלום מכילים תמונות איכותיות יותר אשר משפיעות על המיתוג הכללי של העסק שלך.

תמונות לאתר אינטרנט

מאגרי תמונות מומלצים לאתר אינטרנט

יש לא מעט בנקים למכירת תמונות ברשת, הנה רשימת המאגרים שאני משתמש בצורה יומיומית לתחזוקת האתרים שלי:

  • DepositPhotos – אחד האתרים המובילים בעולם לרכישת תמונות, איורים ווקטורים לעבודות גרפיות או מסחריות בתחומים שונים. ב – DepositPhotos ניתן לרכוש בנק תמונות חודשי/שנתי במחיר של פחות מדולר לתמונה או לרכוש תמונה בודדת לפי דרישה.
  • PixaBay – מאגר תמונות חינמי אשר מציע מעל 1.2 מיליון תמונות באיכות גבוהה וברזולוציות גבוהות במיוחד. ב – PixaBay כל התמונות מוצעות ברישיון קריאטיב קומנס של CC0 – כלומר, ניתן לערוך, להפיץ ולשכפל את היצירה מבלי לדאוג לזכויות יוצרים או ייחוס ליוצר היצירה (הצלם).
  • תאמונה – תאמונה הוא בנק תמונות מסחרי אשר מתמחה בצילום והפצה של תמונות יהודיות. אתר תאמונה כולל מאות תמונות של מתפללים, חרדים, בתי כנסת, מקומות קדושים, חגי ישראל (תמונות של ראש השנה, פסח, סוכות וכדומה). האתר מאפשר לרכוש חבילת תמונות או תמונה בודדת מתוך מאגר התמונות באתר.

חשוב לציין, שניתן להשתמש בתמונות שנרכשו למגוון רחב מאוד של שימושים ולא רק לאתרי אינטרנט. לדוגמא, ניתן להשתמש בתמונה לצורך יצירת פלייר מיוחד או לצורך הדפסה על קנבס ועיצוב המשרד בתמונות מיוחדות, אותנטיות וחד פעמיות.

לסיכום, מאגרי תמונות יכולים לחסוך לך כסף, זמן ומאמצים רבים. לאיתור תמונות רלוונטיות לעסק שלך, הכנס לאחד מהמאגרים הנ"ל ואני בטוח שתוכל למצוא תמונות, סרטונים ואיורים אשר מתאימים לצרכים שלך.