בעשור האחרון פתרונות תקשורת עסקיים הפכו לנחלת הכלל כאשר עסקים קטנים וגדולים כאחד בוחרים לעבור בצורה הדרגתית לענן אשר מעניק להם פתרון מותאם אישית (Custom Made) לצרכים שלהם.

במאמר זה אציג את היתרונות הגלומים במעבר לפתרונות תקשורת מבוססי ענן לעסקים קטנים וגדולים.

הצוות המקצועי של PCTIP מתמחה בהטמעה של פתרונות תקשורת לעסקים בפריסה ארצית. הניסיון הרב שצברנו בתחום מאפשר לנו ללוות אותך משלבי התכנון המקדמיים ועד שלמי ההקמה והפריסה בשטח הארגון שלך. לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3927889 ונשמח לעמוד לרשותך.

שירותי מחשוב לרואי חשבון

מהם היתרונות של פתרונות תקשורת לעסקים?

בעידן של ימינו, כמעט ולא ניתן למצוא עסק אשר הפעילות העסקית שלו אינה מושתת על תשתיות תקשורת, טלפוניה ואינטרנט. פתרונות תקשורת מתקדמים מציעים לעסקים את היתרונות הבאים:

  • עלויות – על פי הערכות בתחום, בעלי עסקים אשר עוברים לפתרונות תקשורת בענן יכולים ליהנות מחיסכון של עד 40% מעלויות ההקמה והתחזוקה החודשיות. לדוגמא, פתרונות טלפוניה בענן אשר פועלים על גבי רשת האינטרנט מאפשרים לבעל העסק לחסוך את העלויות הגבוהות בחברות התקשורת המסורתיות.
  • גמישות – פתרונות תקשורת מעניקים לבעל העסק גמישות (סקלביליות) שעד היום לא הייתה קיימת. לדוגמא, במקום לפרוס ארונות תקשורת, שרתים ומחשבים באתר הלקוח, ניתן לעבוד עם תשתיות תקשורת מחשבים אשר נמצאים בענן כך שהעובדים יכולים לגשת למחשב האישי שלהם בכל רגע ומכל מקום ברחבי העולם.
  • אמינות – פתרונות תקשורת לעסקים בענן מעניקים שרידות ואפשרות להתאוששות מהירה בזמן אסון (SOS) לעומת פתרונות תקשורת מסורתיים אשר בשעת תקלה דורשים תיאום ביקור של טכנאי, החלפה של ציוד שלא תמיד נמצא במקום וכדומה.
  • התקנה מהירה ותחזוקה פשוטה – פתרונות תקשורת ניתנים לפריסה בבית העסק בצורה מהירה, קלה ופשוטה. בנוסף, התחזוקה של השירותים היא פשוטה יחסית ומבוססת על הצריכה בפועל בדומה לעבודה מול חברת החשמל או המים בהם הלקוח מחויב על צריכה בלבד.

לסיכום, פתרונות תקשורת מתקדמים, אפקטיביים ומהירים מאפשרים לעסקים להגיב בצורה מהירה יותר לשינויים שמתרחשים בשוק, לקצר את זמני ההשבתה במקרי קיצון ולגדול בצורה מהירה הרבה יותר מבעבר.