בשנים האחרונות שוק התקשורת, מחשבים והטלפוניה עבר מהפכה שקטה. כתוצאה מכך, הרבה מאוד שירותים שעד היום היו פתוחים רק לחברות וארגונים, הפכו לזמינים גם לבעלי עסקים קטנים ובינוניים.

במאמר זה אציג לך את פתרונות התקשורת, המחשבים והטלפוניה הפופולריים ביותר בקרב בעלי עסקים קטנים ובינוניים.

PCTIP  מעניקים שירותי מחשוב, תקשורת וטלפוניה מבוססי ענן לעסקים קטנים ובינוניים באזור חיפה והקריות. במידה ויש לך עסק חדש בהקמה או עסק קיים אשר מעוניין לעבור לתשתיות מחשוב ענן מתקדמות, זה הזמן ליצור עימנו קשר ב – 072-3927889 ונשמח להעניק לך שירות מלא משלבי התכנון ועד הקמה בשטח.

שירותי מחשוב לרואי חשבון

אלו פתרונות תקשורת קיימים בשוק לעסקים קטנים ובינוניים?

הכירו את פתרונות התקשורת לעסקים, בין הפתרונות הנפוצים ביותר בקרב עסקים קטנים ובינוניים, ניתן למצוא:

  • שירותי מחשוב ענן – שירותי מחשוב ענן מאפשרים לבעלי עסקים קטנים עד גדולים ליהנות מקשת רחבה של פתרונות אשר מסופקים בהתאם לצרכים של העסק. כיום, ניתן לעשות לשנמך או לשדרג כל מוצר בצורה אוטומטית (למשל, שרת וירטואלי בענן אשר ניתן להתאמה בהתאם לצורך הנוכחי של העסק, כמות הגולשים או המשאבים שהוא דורש) ובכך לחסוך עלויות תחזוקה ותפעול.
  • גיבויים – שירותי גיבוי מאפשרים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים לקבל שקט נפשי וידיעה שכל המידע הרגיש מגובה בשרת מרוחק משטח הלקוח. אם חלילה תתרחש שריפה, פריצה או כל אסון אחר בשטח העסק, כל המידע הרגיש אשר נחוץ לשרידות העסק לא ילך לאיבוד.
  • תחנות עבודה – תחנות עבודה בענן מאפשרות לעובדים בעסק לקבל סביבת עבודה משודרגת, מאובטח ומוצפנת ברמות הגבוהות ביותר. בעידן הקורונה, תחנות עבודה מרוחקות הפכו לנדרשות כאשר חלק נכבד מהעובדים היו חייבים להישאר לעבוד מהבית.
  • מרכזיה / Call Center – לא רק שירותי המחשוב עברו לענן הפרטי אלא גם שירותי הטלפוניה. מהיום, ניתן ליצור מרכזיה או Call Center אשר כולל עשרות ומאות קווים, מספרים ושלוחות בכמה לחיצות כפתור.

לסיכום, בעידן של ימינו מרבית בעלי העסקים הקטנים והבינוניים תלויים בצורה ישירה במערכות המחשוב, התקשורת והטלפוניה שלהם. כאשר כל תקלה קטנה עלולה להשבית את יום העבודה לחלוטין, מומלץ בחום לבחור בפתרון יעיל, אפקטיבי ומקצועי אשר ישאיר אותך בטוח לאורך זמן.