חברת MoneyTalks מספקת שירותי ייעוץ לכלכלת המשפחה, ייעוץ משכנתאות ושירותי ייעוץ כלכלי למשפחות אשר נמצאות במצוקה פיננסית או מעוניינות ללמוד כיצד להתנהל בצורה נכונה.

כיום, כאשר יוקר המחיה מעיק על כולנו, בניית תקציב משפחתי וניהול שוטף שלו הוא ממש לא מותרות, אלא צורך אמיתי שיותר ויותר לקוחות פרטיים ועסקיים מודעים לו.

למרות שחברת MoneyTalks ממוקמת בחיפה, צוות היועצים הפיננסיים שלה פרוס בכל הארץ. כתוצאה מכך, היה צורך לאפשר סביבת עבודה מתאימה עבור כל יועץ לכלכלת המשפחה.

הפתרונות ש – PCTIP סיפקה הן:

  • תחנות עבודה וירטואליות בענן – הקמת מערך של תחנות עבודה וירטואליות בענן אשר מאפשרות גישה מכל מקום בעולם (בהנחה כמובן שיש לך גישה לאינטרנט). בנוסף, מערך זה מאפשר גידול/קיטון מהיר על ידי פתיחה/סגירה של תחנות עבודה בלחיצת כפתור.
  • שירותי ענן – MoneyTalks נעזרת בענן של PCTIP על מנת לאחסן את אתר החברה (ניתן להכנס לאתר ולצפות במהירות התגובה של שרתי החברה) ועל מנת לבצע גיבויים שוטפים אשר יבטיחו פעילות רציפה של העסק במקרה של אסון (כשל חומרה או אסון טבע כלשהו).

אם אתה מנהל חברת ייעוץ פיננסית אשר זקוקה לשירותי IT, גיבוי ותחזוקה לאמצעי המחשוב במשרדי החברה, אל תהסס וצור עימנו קשר עוד היום!

ב – PCTIP נאפיין את הצרכים ונבנה עבורך תוכנית עבודה מותאמת לצרכים האישיים והעסקיים שלך.
מלא את טופס יצירת הקשר באתר או התקשר ל – 072-3927889 ותוכל להתקדם למאה ה – 21 עם שירותי המחשוב של PCTIP.